Добірка розширень для розробки розширень Chrome

\"chrome-store\"

Dev extensions reload

При розробці часто буває необхідно перезавантажувати розширення, щоб задіяти зроблені зміни.

Для цього треба перейти на вкладку з усіма розширеннями/додатками, знайти потрібне розширення і натиснути \”Перезавантажити\”.  (Або кожен раз на вкладці розширень натискати CTRL+R, щоб перезавантажити всі розширення і додатки).

За допомогою цього розширення можна швидко перезавантажити розширення, що в розробці, знаходячись на будь-якій сторінці, з контекстного меню або натиснувши  ALT+Z (можна налаштувати свою комбінацію клавіш).

Будуть перезавантажені всі активовані розширення, що знаходяться в розробці. Якщо в розширення була відкрита сторінка опцій, вона також буде перезавантажена. Також можна налаштувати перезавантаження активної вкладки (корисно при розробці content script розширень).

Мінус – буде вимкнена background page розширення, що є в розробці (якщо була активна). На даний час відсутнє публічне API, щоб перезавантажити dev background page.

Розширення доступне для Chrome і для Opera.

Storage Area Explorer

Дуже корисне розширення. В консолі (F12) з\’явиться нова вкладка – Storage Explorer в якій можна слідкувати за станом сховища chrome.storage.syncchrome.storage.local і на додаток localStorage і sessionStorage.  Данні можна редагувати, видаляти. Є інфа про зайнятий об\’єм сховища.

Без цього додатку отримати данні про chrome.storage можна тільки з самого розширення звертаючись до chrome.storage API, що зовсім не зручно. Storage Area Explorer

\"1\"

 

Chrome Apps & Extensions Developer Tool

Додаток  від Google.  З корисного – окремий view для запакованих/розпакованих додатків і розширень, а також можливість швидко запакувати розширення. Також можна слідкувати за поведінкою (Behavior) розширення.

Особливої користі від цього додатку не бачу. Chrome Apps & Extensions Developer Tool

My Extensions

Це розширення вже для роботи з опублікованими розширеннями. Допомагає слідкувати за їх станом в Chrome Web Store – популярність, рейтинг, кількість користувачів, кількість відгуків з можливістю продивитися останній.

Оновлює стан за розкладом, який можна змінити в налаштуваннях. При появі нових відгуків та зміні рейтингу може показати бейджик на своїй іконці. My Extensions

Comments are closed.